KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14303570

nr 1430 3570

Stig Ã…sberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Fåglar. Signerad, numrerad 37/57, daterad 1966. Bildmått: 24x18, yttermått inklusive ram: 54x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:47:37

Stig Ã…sberg

Läs mer om Stig Ã…sberg